Reflexní terapie

Je „masáž“ reflexních plošek chodidel, která stimuluje imunitní systém, ulevuje od bolesti, uvolňuje blokády krční páteře a rozproudí tok energie v těle a životně důležitých orgánech. Navozuje celkový pocit pohody, harmonie a tím obnovuje duševní i tělesnou rovnováhu.

Jak působí reflexní terapie?

Pomocí RT odstraňujeme příčinu potíží, ne až jejich důsledek. Po terapii následuje v těle očistný proces, vyplavování toxických látek a obnovení toku životní energie. Tato metoda působí nejen jako diagnostická a preventivní, ale prvořadým smyslem je odstranit bolest v reflexní plošce, která je přímo úměrná dysfunkci v příslušném orgánu a pomoci nemocnému organismu „obnovit“ jeho léčebný proces. Bolest v reflexní plošce vzniká už mnohem dříve než se projeví skutečné onemocnění. Pokud člověk promačkává plošky pravidelně, může daný problém odstranit dříve, než se může rozvinout do skutečného onemocnění. Tato metoda samozřejmě nenahrazuje lékařské vyšetření ani léčbu, ale dává klientovi možnost využít dalších variant pro své vyléčení, zejména u chronických potíží, u kterých současná léčba nemá dalších viditelných efektů nebo úplně selhává.

Konzultace

„Léčení" pomocí RT se většinou skládá z několika sezení. Počet však závisí na tom, jak příznivě a rychle klient na tuto metodu zareaguje. Někdy je výrazný efekt vidět nebo cítit již napoprvé, jindy je to až po několika ošetřeních. Z toho důvodu je možné přizpůsobit terapii v závislosti na reakcích ošetřovaného. Terapii lze i přesně zaměřit na jednotlivé orgány, klouby apod. Lze ji využívat v každém stádiu zdraví nebo nemoci. Když se klient podrobí této terapii preventivně, dozví se včas o varovných signálech těla, v podstatě ještě před vypuknutím nemoci. Pomocí RT zjistíme nejaktuálnější informace o člověku a jeho vnitřních orgánech. Na základě těchto informací může být klientovi doporučena i vhodná bylinková terapie ať už v podobě čajů nebo tinktur na posílení oslabených orgánů.

V čem může reflexní terapie pomoci?

  • blokády krční páteře, skolióza, blokace žeber
  • akutní a chronické stavy nemoci
  • ovlivňuje činnost lymfatického a imunitního systému
  • zlepšuje látkovou výměnu
  • zmírnění nebo odstranění bolesti
  • bolesti hlavy, migrény
  • zlepšuje psychiku a zmírňuje stres

HLAVNÍ MENU
VYHLEDÁVÁNÍ
AKTUALITY

Podrobný program 1. březnového bloku Kurzu akutní homeopatie pro domácí použití

19.3.2019
Program 1. bloku Kurzu akutní homeopatie pro domácí použití Sobota 23. března 2019 ...

23.1.2019
KONTAKT
HOMEOPATIE-MB
Hana Ševčíková
Jičínská 1134
293 01 Mladá Boleslav

IČ: 88330516
Tel. (+420) 606 681 227
E-mail:
zc.manzes@avokicvesacnah

PARTNEŘI WEBU